logo Napisz do Nas

Trenerzy

Nasi trenerzy, to starannie dobrani, sprawdzeni ludzie, posiadający wieloletnie doświadczenie menedżerskie oraz praktykę w prowadzeniu grup szkoleniowych.

Ich umiejętności trenerskie, oraz wiedzę merytoryczną potwierdzają:
Home » Trenerzy

Zespół Trenerów Biznesowych:

Karolina Zielińska-Salamończyk

Lat , mężatka, syn Bruno.
Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie im. Koźmińskiego oraz Podyplomowych Studiów z Psychologii Pracownika. Ze szkoleniami związana od 1998 roku. Pracowała m.in. jako koordynator ds. szkoleń w Norwich Union, później kilka lat na stanowisku kierowniczym w jednej ze spółek Telekomunikacji Polskiej.
W 2005 roku założyła firmę Level K, prowadzi szkolenia z zakresu m.in. zarządzania, przywództwa, sprzedaży, negocjacji, komunikacji, prezentacji oraz obsługi klienta.
Od kilku lat z ogromną satysfakcją wymyśla, organizuje i prowadzi różnego rodzaju imprezy integracyjne, eventy jak również szkolenia biznesowe realizowane metodami outdoorowymi.
Jest wykładowcą na studiach podyplomowych "Akademia Trenera" w Wyższej Szkole Bankowości w Chorzowie, współprowadzi również projekt w Wyższej Szkole Hanzeatyckiej w Słupsku.
Prywatnie lubi stare polskie filmy i kabarety, bluesa i rock&rolla, grać na gitarze i śpiewać, pić wino, jeździć po świecie bez biur podróży, książki, książki i jeszcze raz książki.
Współpracowała z m. in. TESCO, Coca Cola, Bre Leasing, Netia, Provident, General Motors, PZU, Witko, PKP Intercity, Sokółka, Macrosoft , Puls Biznesu, Remy Automotive, TOI TOI.


Rafał Kowalewski

Trener, coach, psychoterapeuta.
Ponad lat doświadczeń szkoleniowych, paręnaście tysięcy godzin zrealizowanych szkoleń i coachingów dla świata biznesu i organizacji publicznych.
Psycholog. Absolwent wydziałów Psychologii i Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowca na Wydziale Psychologii UW. W 1996 roku ukończył 3-letni międzynarodowy Qualifying Course (kurs mistrzowski, jako jedna z 13 osób w centralno-wschodniej Europie) w zakresie psychoanalitycznego podejścia do zmiany systemowej jednostek i zespołów w organizacjach, obejmującej głębokie procesy regulujące wewnętrzną motywację indywidualną i grupową), stworzony przez jedną z dwóch cieszących się najwyższym autorytetem w tej dziedzinie na świecie placówek - Instytut Analizy Grupowej w Heidelbergu (Niemcy). Był on zwieńczeniem uprzedniego 4-letniego cyklu szkoleniowego w Polsce.
W uznaniu kompetencji szkoleniowych już w latach 90-tych Polskie Towarzystwo Psychologiczne zwróciło się do Rafała Kowalewskiego o opracowanie i zrealizowanie jako superwizor programu 2-letniej Szkoły Trenerów na licencję Trenera PTP. W poprzedzającym okresie parunastokrotnie prowadził ponad roczne cykle szkoleń trenerskich i coachingowych na zlecenie PTP, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, Ministerstwa Pracy, regionalnych instytucji jak Wojewódzki Ośrodek Pomocy Społecznej, Wojewódzkie Ośrodki Metodyczne. Przygotował do uzyskania licencji trenerskich PTP około 200 trenerów.
Współpracował m.in. z: Macrologic S.A., Shell, PKO BP, BS Piastowski, Chata Polska, Avon, Sampo, Norwich Union, CU, Ergo Hestia STU, Polska Presse, Polpharm, Mondi Świecie, Essilor, Grupa Tarmac, GBW.


Krzysztof Kulesza

Trener biznesowy, coach, manager, dziennikarz.
Kierował działami, promocji, marketingu i obsługi klienta w mediach i agencjach reklamowych. Profesjonalny lektor, autor wielu kampanii reklamowych i scenariuszy programów telewizyjnych i radiowych. Pracował miedzy innymi w Telewizji Polskiej, firmach produkcji telewizyjnej, radiu "Kolor", koncernie prasowym Orkla Media (Słowo Polskie i Wieczór Wrocławia), agencji reklamowej "Forum".
Prowadzi konsultacje i szkolenia dla ekip sprzedażowych i kadry zarządzającej. Specjalizuje się w problematyce: kreowanie własnego wizerunku, wystąpienia publiczne, efektywna współpraca z mediami, obsługi klienta, komunikacji interpersonalnej.
Współpracował z m. in.: 3M, TU Generali Polska, Deutsche Bank, PZU S.A., Radio E-ska, Europejska Akademia Psychologii Integracyjnej, Oriflame, Wydawnictwo "Murator", Elite Cafe Warszawa, Polisa S.A.


Agata Nowińska

Prawniczka, dyplomowana coach(ka) i trenerka od softwaru (kompetencje miękkie), specjalistka od psychologii pozytywnej i dobrostanu. Absolwentka studiów podyplomowych Psychologia pozytywna na UW, oraz coachingu i mentoringu (SWPS), Certyfikat TSR 9 1 stopień.
Doświadczenie dziennikarskie, prawnicze, biznesowe i coachingowe, były dyrektor UZP i Radca Prezesa Rady Ministrów, przez 10 lat właścicielka firmy JAVADECOR.
Zajmuje się szeroko pojętym obszarem zdrowia psychicznego i fizycznego (dobrostan-well being). Pasjonuje się i wciela w życie psychologię pozytywną, którą łączy na swoich warsztatach z coachingiem. Studia z Psychologii Pozytywnej ukończyła z wyróżnieniem, z powodu „szczególnie twórczej aktywności” :) Specjalistka od kameralnych warsztatów, i sesji w cztery oczy.
Lubi czytać. I pisać.
Jeździ na rolkach terenowych, pływa na desce, właścicielka Ciapka (psa).


Małgorzata Zaremba

Magister prawa, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Public Relations, z pasji i doświadczenia praktyk NLP, asesor z zakresu oceny i rozwoju pracownika, mediator sądowy.
Od lat trener, konsultant i coach, zrealizowała samodzielnie ponad 2000 dni szkoleniowych.
Jako Dyrektor Agencji TU PBK ŻYCIE odpowiadała za rozwój sprzedaży, zarządzała grupą agentów ubezpieczeniowych. Jako Trener Regionalny Norwich Union szkoliła pracowników wszystkich szczebli: od szkoleń kierowników z zakresu przywództwa i zarządzania grupą, po szkolenia wstępne dla nowych pracowników. Prowadziła Indywidualny Coaching menedżerski, współtworzyła programy szkoleniowe. Jest autorką systemów motywacyjnych i programu szkoleń podstawowej ścieżki rozwoju.
Specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych kadrze kierowniczej średniego i wyższego szczebla - w obszarze: Coaching, Zarządzanie zmianą, Zarządzanie personelem i Szkolenia motywacyjne. Prowadzi także Szkolenia dla struktur sprzedażowych oraz Szkolenia trenerskie, a także szkolenia z zakresu rekrutacji i selekcji oraz rozwoju kompetencji.
Współpracowała m.in. z: TU Ergo Hestia, PKP, TP S.A., Dominet Bank, PTK Centertel, US PHARMACIA, Raiffeisen Bank, Komex, Grupa Animex, Nobiles, Auchan Polska, Millenium Bank S.A., Komfort S.A., SigmaKalon Deco Polska S.A., Delphi Polska, Happy Events, Dom Development S.A., Agroman S.A., Egis S.A., Ministerstwo Pracy i Spraw Socjalnych, Holding Kolporter, Ditel S.A. ,Wars S.A., Bridgestone S.A., Grupa Animex S.A. , Servier Sp z o.o., UPC, BPH Leasing S.A., Provident S.A., Netia S.A.


Ryszard Lubnau

Ryszard Lubnau, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Nauk Społecznych o kierunku politologia. Doświadczenie szkoleniowe rozpoczął od współpracy z firmą zajmującą się szkoleniami outdoorowymi, w której realizował między innymi projekty dla dużych grup – ponad 200 osób (BRE Leasing, Provident, Netia). W zakresie jego obowiązków było również pozyskiwanie klientów i negocjacje z nimi, tworzenie programów szkoleniowych i prowadzenie szkoleń. Przez wiele lat związany jako trener współpracujący ze spółkami z Grupy Telekomunikacji Polskiej (ponad 2000 osób przeszkolonych w ramach współpracy). Współtwórca Projektów unijnych z POKL i Inwestycyjnej Gospodarki. Ściśle współpracuje z Gdańską Fundacja kształcenia Menedżerów.
Opracowuje programy szkoleniowe dla kadr menedżerskich, handlowych i trenerskich oraz tworzy autorskie programy szkoleniowe. Prowadzi wieloetapowe projekty szkoleniowo – doradcze. Specjalizuje się w szkoleniach z negocjacji  (opracował wieloetapowy projekt szkolenia ekspertów Grupy ING), z zakresu komunikacji, asertywności, typów osobowości oraz sprzedaży i szeroko rozumianej obsługi klienta. Tworzy autorskie programy związane z budowaniem i rozwojem zespołów oparte na interaktywnych metodach outdoorowych.
Uczestniczy w procesach rekrutacji i selekcji metodą Assessment Center. Ukończył szkołę trenerów, kursy szkolenia osób dorosłych, posiada uprawienia Train  The Trainers.
Współpracował m. in. dla PKP Cargo, PTK Centertel, Poczta Polska, Sprint, StoraEnso, Grupa ING, TP Ditel, Telekomunikacja Polska, PKN Orlen, Cap Gemini, BPH Leasing, Prowident S.A, Netia S.A, Rabuggino, Sto Gda Sp. Z o.o, Mercor S.A, Stabilator, Wyborowa, Bimet, Mostostal, MSD, Polpharma, Torfarm i wieku innych w przeciągu ostatnich kilku lat.


Zespół Trenerów Eventowych:

Dariusz Struzik zwany Wolframem - pilot LOT-u, obecnie na wygnaniu w Azji lata w Vietnam Airlines, ale na duże i ciekawe imprezy integracyjne wpada do Polski. Zwariowany na punkcie wszystkiego, co unosi się nad ziemią (ma uprawnienia na paralotnie, szybowce, awionetki, odrzutowe samoloty pasażerskie), w Level K od początku istnienia firmy, zajmuje się m.in. strategią imprez integracyjnych.
Artur Szuba zwany Siwym - dziennikarz, felietonista, muzyk, poeta, organizator koncertów, przeglądów poetyckich i wydarzeń artystycznych, założyciel pierwszego oficjalnego fanklubu Republiki, z zawodu pielęgniarka :). Z Level K związany od 8 lat.


Przemysław Salamończyk zwany Ciapkiem - nurek, zapalony motocyklista i poliglota, w Level K zajmuje się stroną techniczną wszystkich eventów. Prowadzi grupy po bagiennych terenach i uśmiechem zjednuje nawet najbardziej zszokowane właścicielki szpilek.


Marcin Klaus - psycholog, psychoterapeuta i marketingowiec w jednym, gaduła i prześmiewca, zdecydowanie najbardziej zakręcony i kreatywny członek zespołu :). Zapalony podróżnik, większą część roku spędza w miejscach, które trudno nawet wymówić. W Level K zajmuje się aspektem procesu grupowego podczas integracji, a także wymyślaniem 1000 różnych nowych zadań na minutę.


Copyright © 2010 Level K. All rights reserved.