Karolina Zielińska-Salamończyk

Lat , mężatka, syn Bruno.

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie im. Koźmińskiego oraz Podyplomowych Studiów z Psychologii Pracownika. Ze szkoleniami związana od 1998 roku. Pracowała m.in. jako koordynator ds. szkoleń w Norwich Union, później kilka lat na stanowisku kierowniczym w jednej ze spółek Telekomunikacji Polskiej.
W 2005 roku założyła firmę Level K, prowadzi szkolenia z zakresu m.in. zarządzania, przywództwa, sprzedaży, negocjacji, komunikacji, prezentacji oraz obsługi klienta.
Od kilku lat z ogromną satysfakcją wymyśla, organizuje i prowadzi różnego rodzaju imprezy integracyjne, eventy jak również szkolenia biznesowe realizowane metodami outdoorowymi.
Jest wykładowcą na studiach podyplomowych „Akademia Trenera” w Wyższej Szkole Bankowości w Chorzowie, współprowadzi również projekt w Wyższej Szkole Hanzeatyckiej w Słupsku.
Prywatnie lubi stare polskie filmy i kabarety, bluesa i rock&rolla, grać na gitarze i śpiewać, pić wino, jeździć po świecie bez biur podróży, książki, książki i jeszcze raz książki.
Współpracowała z m. in. TESCO, Coca Cola, Bre Leasing, Netia, Provident, General Motors, PZU, Witko, PKP Intercity, Sokółka, Macrosoft , Puls Biznesu, Remy Automotive, TOI TOI.